כשהשמש שוקעת, הטבע מתחיל להתעורר

חיי הלילה הפראיים של הסביבה הם רק תירוץ נוסף כדי לעלות על הג’יפ ולצאת להרפתקה שלא תוכלו לשכוח. הטיול הלילי כולל שימוש בזרקורים רבי עוצמה ובטוחים לשימוש שיאפשרו לנו לאתר את חיות הבר בתוך סביבתן הטבעית: חזירי בר, צבאים, שועלים, תנים, זאבים, ארנבות, דורבנים, שועלים, עופות דורסים ועוד ועוד. במהלך הסיור נוכל לעצור למדורה בשטח, לבשל תה צמחים ולספר סיפורים לאור הכוכבים.

למה כדאי לכם לבחור בנו – טטנקה טיולי ג’יפים – לטיול ספארי לילה ברמה שלא הכרתם עד כה?

אנחנו בטטנקה טיולי ג’יפים נשמח לספק לכם טיול ספארי לילה מיוחד במינו, תוך שימת דגש והתאמה לצורך ולחלומות האישיים והמיוחדים שלכם בדרך לחוויה מרגיעה מלאה בכיף ובחופש. עם רדת הלילה, נצא לשטח, עם מיטב נהגנו הבקיאים בשטחו של הגולן על בוריו. אנחנו ניקח אתכם בג’יפים המצוידים בזרקורים מלאי אור אל טיול מרגיע תוך התרשמות מנופיו המרהיבים של הגולן. יחד איתכם נצא להרפתקה בלב הגולן – נצפה במגוון הרחב של חיות הבר באזור, נספר סיפורים מול אש המדורה, נספוג את ריחם של שטחי רמת הגולן ונירגע לאור הירח. אנחנו בטטנקה טיולי ג’יפים שמים דגש על יחס אישי לקהל לקוחותינו, ולכן נשמח לשמוע את סוג הטיול שברצונכם לבצע ואנחנו נעשה את מירב המאמצים לספק לכם את הטיול המתאים והמהנה ביותר בהתאם לרצונותיכם האישיים.

כמו שבטח הבנתם, אין עוד סיבה להתלבט. בחירה בספארי לילה כאטרקציה עבור החופשה שלך היא בחירה מושלמת. אנחנו בטטנקה טיולי ג’יפים נשמח לספק לכם חוויה מלאת כיף כמו שרק אנחנו יודעים, תוך שימת דגש על יחס אישי, כיף והרבה טבע. נשמח לסייע לך בבחירת הטיול המושלם עבורך עוד היום. מומלץ לקיים את טיולי הספארי בעונת החורף האטרקטיבית ולהצטייד בלבוש חם.

מה מייחד את טטנקה טיולי ג’יפים?

אנו חורטים על דגלנו יחס אישי כלפי קהל לקוחותינו. בין אם אתם מבוגרים או צעירים, בין אם תרצו להתמקד בחיות בר או בנופים הפראיים של הגולן, מעדיפים נסיעה רגועה ומרגיעה בשבילי הגולן, או שמא תעדיפו סיפורים מרתקים לאור הירח והכוכבים, אנחנו תמיד נשמח לספק לכם טיול מהנה, מיוחד ומלא בחוויות ובכיף תוך התאמת הטיול באופן שיתאים באופן מושלם לכם.

 הזמינו את האטרקציה לטיול הבא שלכם