אנחנו בטטנקה עורכים טיולי ג’יפים בצפון רמת הגולן ומורדות הגולן. אנחנו מציעים אטרקציה ייחודית במגוון מסלולים שלכל אחד מהם אופי משלו וכולם מתאימים לכל גיל. אפשרות נוספת ומיוחד היא לבנות ביחד מסלול שיתאים לרצונות שלכם ולמקומות שמעניינים אתכם. ניתן להגיע לגבול עם סוריה, לטייל ביער אודם, להגיע לברכת רם, לנסיעה כיפית למורדות רמת הגולן, לבקר בבונקרים סורים או בבונקרים ישראלים או להגיע לאחד המעיינות אשר במורדות הגולן. כל הטיולים מלווים בהדרכה מקצועית על הגולן, הטבע, החקלאות, ההיסטוריה ועל מורשת הקרב. טיולי הג’יפים שלנו מתאימים למשפחות, לקבוצות, לימי כיף ולגיבוש.

אנו מציעים טיולי ג’יפים לבחירה מבין מגוון מסלולים אטרקטיביים המשלבים מורשת קרב, היסטוריה, טבע ונוף או מסלול מותאם אישית. להלן המסלולים שאנו מציעים:

יער אודם

סיור זה מתמקד בפעילות הגעשית ובטבע של הגולן. נבקר ביער אודם (יער אלונים ותיק) נגיע אל אזור הג’ובות (תופעה וולקנית ייחודית) ונבקר בג’ובת אל כבירה (הג’ובה הגדולה). שם נוכל בהתאם לעונה ולמזג האוויר לצפות בבעלי חיים החיים בשטח.

גבול ישראל-סוריה

במהלך הטיול נגיע אל קו ההגנה של ישראל שהתפרס בשנות השבעים, נערוך תצפית מודרכת על הגבול ומשם נמשיך לעיר הסורית קוניטרה הישנה ולבניין המפקדה הסורי, וגם נראה חלק מהחקלאות המיוחדת שבצפון רמת הגולן.

מותאם אישית

נוסף על כל המסלולים הקיימים, אנחנו מציעים לכם אפשרות מקורית ומיוחדת לבנות מסלול המתאים בדיוק לחוויות שלכם ולסקרנות שמאפיינת אתכם. זה המקום ליצירתיות: שמעתם על מקום מעניין בצפון רמת הגולן? פנו אלינו ויחד נגשים את החלום שלכם.

מורדות רמת הגולן

טיול ג’יפים מיוחד במורדות רמת הגולן, במהלכו נשקיף על הנוף המרהיב ונצפה בחקלאות הייחודית של עמק החולה. נגיע לאחד הבונקרים הסוריים הישנים והנטושים ונתבל בסיפור מרתק על המקום ועל הקשר בינו לבין מלחמת ששת הימים.

 הזמינו את האטרקציה לטיול הבא שלכם